logotype
image1 image2 image3
Kejsy flight cases na instrumenty muzyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
czwartek, 15 listopada 2018 14:02

Skrzynie i kejsy na instrumenty muzyczne

Biorąc udział w różnego rodzaju koncertach, eventach, czy zawodach sportowych często doceniamy nagłośnienie, czy odpowiednie oświetlenie. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że nad tymi kwestiami czuwa nie tylko grupa wykwalifikowanych fachowców, ale i odpowiedni sprzęt. Ten z kolei, by spełniać swoją rolę musi być odpowiednio przechowany i zabezpieczony w czasie wielogodzinnych podroży.

Skrzynie transportowe

Skrzynia transportowa to gwarancja sukcesu jeśli chodzi o profesjonalne przechowanie, oraz transport sprzętu m.in. multimedialnego, muzycznego, sportowego, oświetleniowego, czy prezentacyjnego. Skrzynie transportowe są także niezbędne w studio nagrań czy na koncertach. Jeśli chodzi o produkcje to w przypadku skrzyń transportowych warto zaufać technologii flight case. Warto dodać, że skrzynie transportowe z powodzeniem wykorzystywane są nie tylko w branży muzycznej, sportowej, czy eventowej, ale i reklamie, medycynie, a nawet służb mundurowych, mamy także skrzynie na narzędzia, oraz na wyposażenie garderoby.

Kejsy na instrumenty muzyczne

Kolejna kwestia to kejsy. Kejs jest nieco mniejszy od skrzyni transportowych, jednak jego rola jest równie ważna – jest to inaczej futerał najczęściej na instrument muzyczny. Case doskonale przechowuje instrument, oraz zabezpiecza go w czasie transportu. Większość muzyków prawdopodobnie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez kejsów. Kejsy fliht cases produkowane są nie tylko dla instrumentów muzycznych, na gitary czy instrument klawiszowe ale i nagłośnienie, projektory a nawet broń.

Walizki na kable

Kolejna kwestia to walizka na kable, gdzie i te części w przypadku wielogodzinnych podróży narażone są na różnego typu uszkodzenia. Zarówno przy produkcji skrzyni transportowych, jak i kejsów warto jest wybrać firmę, która w pełni dostosuje realizacje do Twoich potrzeb, przygotowując sprzęt szybko i w korzystnej cenie. Z tymi urządzeniami każdy organizowany event okaże się sukcesem. Jest to gwarancja bezpieczeństwa nie tylko ze względu na warunki na drodze, ale i warunki atmosferyczne.

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 14:17